Андрій Євгенович Крищенко

Біографія: 

Народився 5 листопада 1972 р. в смт Доманівка Миколаївської області.

У  1990 - 1992 р.р. проходив військову службу. У 2003 р. закінчив Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому національному університеті.

В органах внутрішніх справ з 1992 р., починав трудову діяльність у м. Горлівка з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції. Продовжив роботу в Горлівці на різних посадах у відділі по боротьбі з організованою злочинністю і в обласному управлінні. У 2007 році призначений на посаду начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю. У 2011 р. очолив Знам'янський міськвідділ міліції ГУМВС України в Кіровоградській області, в 2013 р. — УБОЗ в Кіровоградській області. Станом на травень 2014 р. — керівник міліції Горлівки.

20 червня 2014 р. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

10 липня 2014-р. призначений тимчасовим виконувачем обов'язків Слов'янської райдержадміністрації.

У грудні 2014 р. очолив УБОЗ ГУ МВС України в Донецькій області.

 

Вчинок: 

14 квітня 2014 р. Андрій Крищенко разом з підполковником Германом Приступою обороняв будівлю Горлівського управління міліції від захоплення сепаратистами. Під час тригодинного штурму скинув російський прапор та найманця з даху управління. На жаль, міськвідділ був захоплений, а Крищенко побитий залізними прутами по голові за відмову здати зброю та перейти на бік сепаратистів. Був відбитий проукраїнськими силами у розлюченого натовпу. 

Рідний регіон: